TWÓRZ WSPOMNIENIA WE WŁASNYM DOMU

WYBUDUJEMY DOM, W KTÓRYM POCZUJESZ SIĘ DOBRZE

POROZMAWIAJMY

TWÓRZ WSPOMNIENIA WE WŁASNYM DOMU

WYBUDUJEMY DOM, W KTÓRYM POCZUJESZ SIĘ DOBRZE

POROZMAWIAJMY

POMOŻEMY CI WYBUDOWAĆ WYMARZONY DOM

Jesteśmy firmą doradczo-budowlaną, która wierzy w moc relacji i spełnianie marzeń. Zrealizowaliśmy już wiele projektów, a dziś jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci stworzyć Twój wymarzony dom.

Stawiamy na otwarty dialog i transparentność. Chcemy, abyś czuł się swobodnie na każdym etapie budowy, dlatego jesteśmy zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami i zacznij realizować marzenia już dziś.

POROZMAWIAJMY

NIE ODKŁADAJ MARZEŃ NA PÓŹNIEJ

+

Twoja Własna Garderoba

Pomyśl, jak wspaniale byłoby mieć przestronną garderobę, w której każda koszula ma swój wieszak, każda para butów swoje półki, ulubione ubrania są na wyciągnięcie ręki, a Ty zysujesz więcej czasu na poranną kawę.
+

Oaza spokoju w mieście

A może marzysz o miejscu, w którym będziesz mogła uciec od miejskiego zgiełku, a letnie wieczory spędzisz w hamaku patrząc w gwiazdy? Ciesz się ciszą, którą daje własny dom.

Przestrzeń na Twoją pasję

Wyobraź sobie garaż godny Bruce'a Wayne'a – z automatycznymi drzwiami, miejscem na męskie gadżety i systemem bezpieczeństwa. Garaż, w którym ze spokojem będziesz oddawał się swojej pasji.

Twoja Własna Garderoba

Pomyśl, jak wspaniale byłoby mieć przestronną garderobę, w której każda koszula ma swój wieszak, każda para butów swoje półki, ulubione ubrania są na wyciągnięcie ręki, a Ty zyskujesz więcej czasu na poranną kawę.

Oaza spokoju w mieście

A może marzysz o miejscu, w którym będziesz mogła uciec od miejskiego zgiełku, a letnie wieczory spędzisz w hamaku patrząc w gwiazdy? Ciesz się ciszą, którą daje własny dom.

Przestrzeń na Twoją pasję

Wyobraź sobie garaż godny Bruce'a Wayne'a – z automatycznymi drzwiami, miejscem na męskie gadżety i systemem bezpieczeństwa. Garaż, w którym ze spokojem będziesz oddawał się swojej pasji.
  • $POROZMAWIAJMY O TWOIM NOWYM DOMU

BUDOWĘ DZIELIMY NA DWA KLUCZOWE ETAPY

Etap 1. Usługi przedbudowlane

Na początku współpracy stawiamy na solidne podstawy. Dokładnie planujemy budżet, tworzymy realistyczny harmonogram i pomagamy w załatwieniu wszystkich pozwoleń. Doradzimy Ci również w wyborze najlepszych materiałów i rozwiązań projektowych. Dzięki temu unikniesz opóźnień i Twoja inwestycja będzie na dobrej drodze do sukcesu.

Etap 2. Generalne wykonawstwo

Kiedy przechodzimy do generalnego wykonawstwa, skupiamy się na skutecznym zarządzaniu przestrzenią i materiałami. Nasz zespół dba o każdy szczegół, co sprawia, że prace budowlane idą sprawnie i bez problemów. Trzymamy się harmonogramu, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.

Zaufaj nam i zobacz, jak łatwo możemy spełnić Twoje marzenie o idealnym domu.

Nasz doradca pomoże Ci zaplanować cały proces.

Stawiamy na otwarty dialog. Oszacujemy budżet, terminy, zminimalizujemy ryzyka oraz podpiszemy umowę. Otrzymasz pewność, że harmonogram oraz koszt budowy pozostanie stały.

 

Zgoda RODO

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. 

 

+48 694 958 434

Zadzwoń do nas

biuro@altea.net.pl

Wyślij wiadomość

Chat ze specjalistą

Kliknij w ikonę w dolnym rogu ekranu

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ CAŁY PROCES?

FORMALNOŚCI

Przyjdź do nas ze swoim wymarzonym projektem. Od tego momentu samodzielnie zdecydujesz o Twoim dalszym poziomie zaangażowania. Możesz trzymać rękę na pulsie lub pozwolić nam na całkowite przejęcie kontroli, aby zapewnić płynny przebieg realizacji.

TRANSPORT

Zamówimy i przywieziemy wszystkie niezbędne materiały oraz elementy konstrukcyjne bezpośrednio na plac budowy. Nasz transport jest szybki i niezawodny, co przyspiesza tempo realizacji projektu.

BUDOWA

Zrealizujemy wszystkie etapy budowy, od stanu zerowego, przez stan surowy otwarty, aż po stan surowy zamknięty.

INSTALACJA

Zajmiemy się kompleksowym montażem instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i grzewczych. Zamontujemy również drzwi, okna, bramy garażowe oraz ogrodzenia i bramy wjazdowe, zapewniając pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo Twojego domu.

WYKOŃCZENIE

Zajmiemy się wykończeniem wnętrz, elewacją oraz montażem mebli. Wykończymy łazienkę, taras oraz wszelkie detale, aby Twój dom był gotowy do zamieszkania.

UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ ROZMOWĘ

DLACZEGO MY?

Doświadczenie pozwala nam na szybkie wykrycie błędów projektowych, których poprawienie na tym etapie pozwoli uniknąć wysokich kosztów naprawy sięgających nawet dziesiątek tysięcy złotych. Pomożemy Ci zrozumieć poszczególne wyceny domów. Dlaczego dom, który wydaje się droższy może w praktyce okazać się tańszy. Albo odwrotnie.

Zapewnimy Ci gwarancję ceny – niezależną od inflacji oraz ciągle zmieniających się cen materiałów budowlanych. Damy Ci pewność, że koszt budowy pozostanie stały i zobowiążemy się do tego kosztorysem oraz umową.

Zapewnimy Ci kierownika budowy, który dopilnuje bezpieczeństwa nad wszystkimi etapami prac. Dodatkowo możesz skorzystać z usługi menedżera budowy, który przejmie kontrolę nad wszystkimi aspektami inwestycji – zapewnieniem materiałów, komunikacją, budżetowaniem oraz utrzymaniem porządku, aż po utylizację odpadów po zakończeniu prac.

Posiadamy własny, profesjonalny park maszynowy oraz własne zaplecze logistyczne, które pozwalają nam na efektywną realizację prac. Jako hurtownia budowlana jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny materiałów, wynegocjowane bezpośrednio u producentów. 

Nasza ekipa budowlana to zespół stałych, rzetelnych fachowców. Nie zmieniamy składu co sezon, a nasi pracownicy są regularnie szkoleni i doskonale zaznajomieni z Twoim projektem. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalizm i ciągłość prac budowlanych.

Deklarujemy ciągłość pracy i terminowego zakończenia. Jesteśmy firmą, która ma za sobą setki realizacji budowlanych oraz szereg certyfikatów. Posiadamy jeden z najdłuższych na rynku czas gwarancji wykonawczej, który wynosi aż 7 lat. Jesteśmy pewni tego co robimy i że robimy to dobrze.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

C
B
Czy możecie zbudować dom według mojego projektu?

Tak, nie ograniczamy się do standardowych projektów ani jednej technologii. Wybudujemy dom dopasowany do Twoich potrzeb, bez żadnych ograniczeń.

C
B
Czy oferujecie pomoc w finansowaniu budowy?

Tak, współpracujemy z bankami i doradcami finansowymi, aby pomóc naszym klientom w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na budowę domu. Oferujemy również doradztwo w zakresie kosztorysowania i planowania budżetu inwestycji.

C
B
Czy zajmujecie się wszystkimi formalnościami budowlanymi?

Tak, nasz zespół pomoże Ci we wszystkich formalnościach, od uzyskania pozwoleń po kontrolę nad budżetem i harmonogramem. Dbamy o zgodność projektu z obowiązującymi przepisami.

C
B
Czy oferujecie budowę domu pod klucz?

Tak, możemy przygotować Twój dom pod klucz. Najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne prace wykończeniowe, takie jak układanie płytek, montaż sanitariatów i kabin prysznicowych, wykonujemy my. Do wykonania we własnym zakresie pozostają jedynie prace malarskie oraz ułożenie podłóg.

C
B
Jakie są etapy budowy domu?

Realizujemy wszystkie etapy budowy: stan zerowy, stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty. Dodatkowo zajmujemy się wykończeniem wnętrz, elewacją oraz instalacjami.

C
B
Czy zapewniacie transport materiałów budowlanych?

⠀⠀⠀

Tak, zamówimy i przywieziemy wszystkie niezbędne materiały oraz elementy konstrukcyjne bezpośrednio na plac budowy. Dzięki naszemu własnemu zapleczu logistycznemu transport jest szybki i niezawodny.

C
B
Jakie są najczęstsze błędy przy budowie domu i jak ich uniknąć?

Najczęstsze błędy to brak właściwego planowania i budżetowania, zaniedbanie formalności, niewłaściwy wybór materiałów, słaba koordynacja prac oraz brak doświadczenia. Nasz zespół zapewnia skrupulatne planowanie, fachowe doradztwo i nadzór, aby uniknąć tych problemów

C
B
Jak długo trwa budowa domu?

Czas budowy zależy od wielu czynników, takich jak wielkość i skomplikowanie projektu. Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawdzonym procesom realizacji, zapewniamy terminowe zakończenie prac zgodnie z ustalonym harmonogramem.

C
B
Czy oferujecie gwarancję na wykonane usługi?

Tak, oferujemy jeden z najdłuższych na rynku czas gwarancji wykonawczej, który wynosi aż 7 lat. Jesteśmy pewni jakości naszych usług i materiałów, dlatego udzielamy tak długiej gwarancji.

C
B
Jakie instalacje możecie zamontować?

Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych oraz systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zapewniamy również montaż systemów inteligentnego domu.

C
B
Jak szybko oddzwania Wasz zespół?

Nasz zespół oddzwania błyskawicznie. Przekonaj się sam, kontaktując się z nami!

Nasi partnerzy

Liczba zrealizowanych inwestycji

Liczba zadowolonych klietów

Liczba wymienionych okien i drzwi

DOTYCHCZASOWE REALIZACJE

  • $ZOBACZ WIĘCEJ

SZYBKI KONTAKT

Wszelkie wyceny otrzymasz bezpłatnie i bez zobowiązań.
Napisz lub zadzwoń – porozmawiajmy o wsparciu dla Twoich projektów.

  • ul. Mazowiecka 52 - 68, 87-100 Toruń
  • 694 958 434
  • biuro@altea.net.pl

Regulamin serwisu

Polityka prywatności